Dzień w Piżamach

27/09/2021

Dzień w Piżamach – to część ogólnopolskiego wydarzenia „Bieg w Piżamach”, który organizuje Fundacja „Gdy Liczy się Czas”

Jako zwolennicy tej akcji zorganizowaliśmy w naszej placówce Dzień w Piżamie. Każdy w tym dniu założył symboliczne nocne ubranie, aby solidaryzować się z dziećmi chorymi, dla których piżama jest codziennością.
Dzień Piżamy to przede wszystkim dzień, w którym zwracamy uwagę na zdrowie i empatię. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jak cenne jest zdrowie, poznajemy dopiero w chorobie.
Zdrowie, to nie tylko zdrowa dieta, to zdrowe zachowanie, zdrowe myślenie, to dobre relacje z rówieśnikami, to równowaga między zabawą a obowiązkami. To poznanie siebie i swojego miejsca w otaczającym świecie. To odpowiedzialność i dbanie o siebie, bliskich, ekologię.
W tym dniu zbieramy pieniądze dla onkochorych dzieci.
Do tej pory zebraliśmy 645 zł, ale zbiórka trwa dalej. Co się działo w przedszkolu i szkole można zobaczyć na zdjęciach?

Szkolny konkurs ekologiczny

29.04.2024 miało miejsce podsumowanie szkolnego konkursu ekologicznego. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i...