Organizujemy

KOŁO SENSOPLASTYCZNE

Przeznaczone jest dla dzieci w każdej grupie wiekowej. Zajęcia sensoplastyczne dla dzieci to różne aktywności plastyczne, które angażują jednocześnie kilka zmysłów.  Niewątpliwą zaletą zajęć sensorycznych jest to, że do ich przeprowadzenia można użyć ogólnodostępnych produktów, które znajdziemy w kuchni lub łazience.

Koło prowadzone jest przez panią mgr Kingę Kaczor

KOŁO WYRÓWNAWCZE – ODDZIAŁ „0”

Przeznaczone jest dla dzieci mających trudności w opanowaniu wiadomości i umiejętności przygotowujących do nauki czytania i pisania. Mogą uczestniczyć w nim dzieci 5-6 letnie.
Poprzez liczne ćwiczenia oraz zabawy pomagamy rozwijać poszczególne funkcje poznawcze dziecka,
uczyć go samodzielności oraz motywować do dalszej pracy. Zadania przygotowywane są zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz ze zwróceniem szczególnej uwagi na indywidualne potrzeby i możliwości dziecka.

Koło prowadzone jest przez panią mgr Annę Kosielę

Gry i zabawy ruchowe

Zumba jest adresowana do wszystkich grup wiekowych w naszym przedszkolu. Zajęcia muzyczno – taneczne ZUMBA mają na celu troske o wszechstronny rozwój dziecka, który najpełniej i w naturalny sposób dokonuje sie poprzez częste i szeroko pojęte kontakty dziecka z muzyką. Rozwijanie bowiem zdolności muzycznych oraz muzykalność służy również ogólnemu rozwojowi dziecka: fizycznemu, intelektualnemu, emocjonalnemu.

Prowadzący:  mgr Paulina Syta

Dodatkowo w przedszkolu odbywają się zajęcia:

• Logopedyczne
  • Rewalidacyjne