Aktualności

Szkoła Pamięta

Napisane przez szkola

18 listopada 2021

Nasza placówka włączył się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej #SzkołaPamięta . Celem akcji jest przybliżenie pamięci o lokalnych bohaterach i wydarzeniach historycznych z życia naszych małych, lokalnych ojczyzn. Dla uczniów jest to jeden z elementów wychowania patriotycznego, mającego na celu kształtowanie właściwych postaw obywatelskich – szacunku dla ojczyzny i pamięci o dorobku przeszłych pokoleń. Uczniowie odwiedzili groby lokalnych bohaterów, zapaliła znicze i zgłębiała wiedzę o wydarzeniach lokalnej historii. W zamieszczonej na szkolnym korytarzu gazetce można uzyskać informacje o zasłużonych mieszkańcach naszego regionu .

Wcześniejsze wpisy

Pasowanie na czytelnika

Dzisiaj klasa pierwsza została przyjęta w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Uczniowie złożyli przyrzeczenie, że...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *